Türkiye ve bölgesinin önde gelen isimlerinden biri olan e-ticaret platformu Homefoni olarak, her geçen gün artırarak ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. , her geçen gün kendimizi yenileyerek ve geliştirererk ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN ÖNEMLİSİDİR

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz.  Homefoni’nin genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye de yeni bir dönemin başladığına işaret ediyor .


Bir tekstil şirketi olarak; insan konforonun , yapıcı gücüne odaklanıyor, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunuyoruz.Misyon

Ev tekstili toptancılığı ve perakendeciliği alanında ortaya çıkartacağı ürünler ile, insanlara daha güzel ve dekoratif evlerde yaşama seçeneği sunarak, evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koymak ve bu alanda dünya çapında örnek teşkil etmek amacıyla kurulmuştur.

Vizyon

Türkiye merkezli kurulmuş olan kurumumuzu bir dünya markası haline getirerek, gerek tasarımlarıyla gerek ürün kalitesiyle gerekse müşteri memnuniyetiyle ön plana çıkan bir tekstil ikonu seviyesine ulaştırmaktır .

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?